Sözleşmeli Öğretmen Sözlü Sınav Sonuçları Açıklan dı

Sözleşmeli Öğretmen Sözlü Sınav Sonuçları Açıklan dı. Detaylar Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması kapsamındaki sözlü sınav sonuçları açıklandı. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, öğretmen adayları, sonuçları, e-devlet üzerinden öğrenebilecek. ilanı gör »

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hemşire ve Sağlıkçı Alımı Temmuz 2020

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hemşire ve Sağlıkçı Alımı Temmuz 2020. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden yapılan açıklama ile 100 adet Hemşire, 50 Adet Sağlık Teknikeri, 3 Adet Röntgen Teknisyeni ve sağlık personelleri olmak üzere toplamda... ilanı gör »

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımı Temmuz 2020

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımı Temmuz 2020. Aydın Adnan Menderes Üniversitesinden yapılan açıklama ile üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 45 adet 4/b statüsünde sözleşmeli pozisyonda değerlendirilmek üzere hemşire alımı yapılacaktır. Aydın Adnan... ilanı gör »

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya İşçi Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya İşçi Alımı. Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan açıklam ile Kapadokya Alan Başkanlığına 3 Adet Mimarlık Bölümü, 3 Adet Şehir ve Bölge Palnlama Bölümü, 3 Adet Arkeoloji Bölümü... ilanı gör »

Darphane Kadrolu İşçi Alımı Temmuz 2020

Darphane Kadrolu İşçi Alımı Temmuz 2020. darphane genel müdürlüğünden yapılan açıklama ile en az ilköğretim mezunu 20 adet sürekli kadrolu işçi alımı yapılacakltır. Darphane Kadrolu İşçi Alım Detayları Darphane ve Damga Matbaası... ilanı gör »

Çorlu Belediyesi Zabıta Alımı Temmuz 2020

Çorlu Belediyesi Zabıta Alımı Temmuz 2020. Çorlu belediyesinden yapılan açıklama ile 25 adet zabıta memuru alımı yapılacaktır. en az KPSS 65 puan alma şartı ile kpss sıralaması ile zabıta memuru alımı yapılacaktır.... ilanı gör »

Batman Üniversitesi Sözleşeli Mühendis Biyolog Teknisyen Alımı

Batman Üniversitesi Sözleşeli Mühendis Biyolog Teknisyen Alımı. Batman Üniversitesinden yapılan açıklama ile üniversitede görevlendirilmek üzere 4/B statüsünde istihdam edilmek üzere 1 Adet Harita Mühendisi, 1 Adet Bilgisayar Mühendisi, 1 Adet Programcı, 1... ilanı gör »

İstanbul Fatih Belediyesi Memur Alımı Temmuz 2020

İstanbul Fatih Belediyesi Memur Alımı Temmuz 2020. yapılan açıklama ile fatih belediyesi 30 adet Zabıta Memur ve 20 Adet GİH memuru alımı yapılacaktır. İstanbul Fatih Belediyesi Memur Alım Detayları Fatih Belediye Başkanlığı... ilanı gör »

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı Temmuz 2020

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı Temmuz 2020. Milli savunma bakanlığından yapılan açıklama ile milli savunma bakanlığı iş yerlerinde çalıştırılmak üzere daimi statüde kadrolu 1072 adet işçi alımı yapılacaktır. Milli Savunma Bakanlığı İşçi... ilanı gör »

Sarıyer Belediyesi Veteriner Ve Tekniker Alımı Temmuz 2020

Sarıyer Belediyesi Veteriner Ve Tekniker Alımı Temmuz 2020. İstanbul Sarıyer Belediyesinden yapılan açıklama ile 3 Adet Veteriner Hekim, 2 Adet Veteriner Teknikeri ve 6 Adet Yardımcı Personel olmak üzere toplamda 11 adet... ilanı gör »