Evreşe Belediyesi 55 Puanla 3 Memur Alıyor

Evreşe Belediyesi 55 Puanla 3 Memur Alıyor. Çanakkale ili Evreşe Belediyesi KPSS 55 Puanla 1 Adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, KPSS 60 Puanla 1 Adet Memur ve KPSS 65 Puanla 1... ilanı gör »

65 Paunla İtfaiye Eri Alınıyor

65 Paunla İtfaiye Eri Alınıyor. Aksaray Taşpınar Belediyesi yaptığı açıklama ile 1 Adet İtfaiye Eri alımı yapacaktır. KPSSP3 Puan türünden en az 65 puan almak şartı ile Taşpınar Belediyesine daimi kadroda memur... ilanı gör »

Manisa’da Üniversite 24 Adet Sözleşmeli Memur Alıyor

Manisa’da Üniversite 24 Adet Sözleşmeli Memur Alıyor. Manisa Celal Bayar Üniversitesi yaptığı açıklama ile 24 adet sözleşmeli memur alacağını duyurdu. Üniversite KPSS puanı ile istihdam etmek üzere 18 Adet Hemşire, 1 Adet... ilanı gör »

Sağlık Bakanlığı Kura ile En Az ilkokul Mezunu 14 Bin Sürekli işçi Alıyor

Sağlık Bakanlığı Kura ile En Az ilkokul Mezunu 14 Bin Sürekli işçi Alıyor. Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklama ile 14 bin (14.000) adet Sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. 26/03/2020 ve 30/03/2020 tarihleri arasında... ilanı gör »

Sağlık Bakanlığı 10 bin 988 Adet Temizlik Görevlisi Alıyor

Sağlık Bakanlığı 10 bin 988 Adet temizlik Görevlisi Alıyor. Sağlık Bakanlığı en az ilköğretim mezunu 81 ilimize sağlık kurumlarında ve hastanelerde çalışmak üzere temizlik görevlisi alımı yapıyor. 81 ilimizde ayrı ayrı ilana... ilanı gör »

Sağlık Bakanlığı 18 Bin Sözleşmeli Sağlıkçı Alımı

Sağlık Bakanlığı 18 Bin Sözleşmeli Sağlıkçı Alımı. Sağlık Bakanlığı 18 bin (18.000 adet) sağlık çalışanı almak için ilana çıktı. 5 Adet Biyolog, 20 Adet Çocuk Gelişimcisi, 10 Adet Dil ve Konuşma Terapisti,... ilanı gör »

İçişleri Bakanlığı KPSS 70 Puanla 15 Adet İçişleri Uzman Yardımcısı Alıyor

İçişleri Bakanlığı KPSS 70 Puanla 15 Adet İçişleri Uzman Yardımcısı Alıyor İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklama ile boş kadrolardan tahsis edeceği sözlü sınav ile en az KPSSP32 puanla İçişleri Uzman Yardımcılığına alacağını duyurdu.... ilanı gör »

Hastane 83 Adet Sözleşmeli Hemşire Alıyor

Hastane 83 Adet Sözleşmeli Hemşire Alıyor. Ankara Üniversitesi yaptığı açıklama ile Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere 83 adet sözleşmeli KPSS b puanı ile hemşire alımı yapacaktır. Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin... ilanı gör »

Belediye KPSS 64 Puanla İstatistikçi Memur Alıyor

Belediye KPSS 64 Puanla İstatistikçi Memur Alıyor. Afyonkarahisar Sultandağı Belediyesi başkanlığından yapılan açıklama ile kpssden en az 64 puan alan Erkek veya bayan adaylardan 1 Adet 8. Dereceden İstatistikçi alımı yapacağını duyurdu.... ilanı gör »

Üniversite KPSS siz Kura ile İşçi Alıyor

Üniversite KPSS siz Kura ile İşçi Alıyor. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bazı kadrolara yerleştirmek üzere daimi statüde işçi alımı yapacağını duyurdu. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 6 Adet Temizlik Görevlisi, 1 Adet Elektrik... ilanı gör »