Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Akademik ilan Şubat 2020

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Akademik ilan Şubat 2020 tarihinde ilana çıktı. Çeşitli bölümlerde Öğretim Elemanları ve Öğretim Üyeleri alınacaktır. ÖĞRETİM ELEMANI ALINACAKTIR Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlere 2547 Sayılı Kanun’un 31. ve... ilanı gör »

İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı için ilana çıktı. İstanbul Medipol Üniversitesi Devamlı statüde çalışmak üzere; Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilana çıkıldı. Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine; 2547... ilanı gör »

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Adet Sözleşmeli Personel Alımı

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Adet Sözleşmeli Personel Alımı için ilana çıktı. Yapılan ilan açıklamasına göre; KPSSP3 puanı ile 7 adet Mühendis, 1 adet Fizikçi, 1 adet Büro Görevlisi ve 1 adet... ilanı gör »

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 10 Adet Sürekli İşçi Alıyor

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 10 Adet Sürekli İşçi Alıyor. Sürekli işçilerde aranan özellikler ve nitelikler TÜRKİYE HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI Türkiye Hudut ve... ilanı gör »

Tübitak Mam Araştırmacı ve Teknisyen Alıyor

Tübitak Mam Araştırmacı ve Teknisyen Alıyor. TÜBİTAK MAM KİMYASAL TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ 2 adet sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Referans Kodu: TBTK.MAM.KTE.2020-1.01 AR-GE Personeli (Araştırmacı) pozisyonu için; 1.1- İşin Tanımı ve Özellikleri Kimyasal Teknoloji... ilanı gör »

iü Cerrahpaşa Sürekli işçi Alımı

İstanbul üniversitesi cerrahpaşa Tıp Fakültesi 28 adet sürekli işçi alımı yapacak. Sürekli işçi statüsündekiler Temizlik personeli ve Hasta ve yaşlı bakıcısı olacak. iü Cerrahpaşa Sürekli işçi Alımı TALEBLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: Genel... ilanı gör »

Beykent Üniversitesi Arş. Gör. ve Öğr. Gör. Alımı

Beykent Üniversitesi Arş. Gör. ve Öğr. Gör. Alımı için ilana çıktı. 4 Adet Araştırma Görevlisi ve 1 Adet Öğretim Görevlisi alınacaktır. Üniversitemizin aşağıda belirtilen Yüksekokul programlarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri... ilanı gör »

Beykent Üniversitesi 8 Öğretim Üyesi ilanı

Beykent Üniversitesi 8 Öğretim Üyesi ilanına çıktı. Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama ile 8 adet 1 Adet Prof. Dr. , 1 Adet Doç. Dr. ve 6 Adet Dr. Öğr. Üyesi alınacaktır. Üniversitemize... ilanı gör »

Yeditepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi İlanı

Yeditepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi İlanına çıktı. Çeşitli kadrolarda yapılacak olan atamalar Mühendislik Fakültesinin bazı bölümlerine minimumu ALES 70 ve YDS 50 puanı olanlar başvuru yapabilecektir. Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31.Maddesi ile... ilanı gör »

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanına çıktı. Çeşitli kadrolarda alınacak olan Profesör , Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları ve kadroların özelliklerini inceleyebilirsiniz. Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Profesör, Doçent ve Doktor... ilanı gör »